Rolety HOCO


    Zvýšenou ochranu proti hluku, únikům tepla, nadměrnému oslunění, lupičům.... to všechno Vám poskytnou oblíbené HOCO lamelové rolety.

Nabídka roletových systémů HOCO umožňuje dodat rolety integrované na HOCO okna, ale i přídavné rolety dodatečně montované do libovoných stavebních situací, včetně vestaveb do překladů a garážových vrat. Uživatelský komfort lze zvolit od jednoduchého ovládání popruhem až po časově programovatelné, centrální, případně dálkové ovládání elektricky poháněných rolet. HOCO je specialista i na roletovou techniku.


Roletové profily
Vlastní výroba širokého sortientu roletových profilů jak z plastu tak i z hliníku umožňuje použít pro každou velikost rolety ten správný profil. Vedle vynikajících útlumových vlastností v oblasti hluku a tepla, vyznačují se HOCO roletové profily vysokou pevností, a tím zajišťují dodatečnou ochranu proti vloupání. Dlouhodobě ověřená barevná stálost je zajištěna vhodnou volbou materiálů.
Integrované rolety
Jsou dodávány na stavbu již namontované na HOCO oknech. Výhodou je možnost barevného sladění vodítek a skříně rolety s dekorem okenních rámů. Lamelovou výplň rolety můžte zvolit buď plastovou, nebo hliníkovou, vždy s jinými parametry ochrany proti hluku, úniku tepla a vloupání. Skříň rolety je rovněž možné dodat se zvýšeným útlumem hluku a tepla. Standartně jsou rolety ovládány obvyklým popruhem, ale na přání i převodovkou s klikou pro ruční ovládání. O větší komfort ovládání se starají elktromotoricky poháněné rolety s různými možnostmi automatické obsluhy.
Přídavné rolety
jsou stále oblíbenější. Umožňují montáž rolety na stávající okna prakticky v každé situaci. Přídavná roleta ‘’Exklusiv’’ svým tvarem a možnostmi barevného řešení inspiruje architekty a stavitele ke tvobě zajímavých fasád, jiná varianta přídavné rolety naopak umožňuje její skrytou montáž pod omítku. Do této kategorie patřící roletová garážová vrata, motoricky ovládaná, vybavená inteligentním a bezpečným dálkovým ovládáním mohou být použita i pro hromadné garáže.