Okna HOCO


    HOCO okna se těší stále větší oblibě, jsou komfortní a existují téměř v každém architektonickém řešení. Od klasických bílých až po oblouková a šikmá okna v dřevěných dekorech mohou svým výrobním sortimentem, známým po celé Evropě, vyhovovat každému stavebnímu stylu. Všechna okna HOCO nesou značku jakosti RAL,a tím si právem zaslouží důvěru stavebníků, pokud se jedná o kvalitu, dlouhodobou životnost a mechanickou odolnost proti namáhání.


Profily
Zvnějšku je vlastně nápadný pouze štíhlý, tvarově příjemný design HOCO oken. Pokud se však podíváme na na oknenní profily HOCO v řezu, je i laikovi leccos jasné. HOCO profily jsou po celém obvodu vyztuženy vysoce stabilními ocelovými profily a jsou vzorem tuhosti. HOCO vyvíjí a vyrábí vlastní profily a stanovilo v tomto oboru mohé jako standart. Pro HOCO typický tříkomorový profil vytváří ve svých detailech ideální předpoklady pro montáž kování s mimořádnou odolností proti vytržení, přednost, kterou si mnozí uživatelé HOCO oken uvědomí teprve po 20 letech používaní.
Tepelný prostup
Okna HOCO svým dokonalým těsněním zajišťují významné úspory energie na vytápění. Běžné zasklení standartním izolačním dvojsklem vyhovuje měkkým tuzemským normám na únik tepla z budov. HOCO Vám nabízí něco navíc, a to okna zasklená dvojskly s ochranou proti tepelným ztrátám odpovídající západoevropským normám ( koeficient prostupu tepla až 1,1W/m2/K ). I v tomto sortimentu patří HOCO v Evropě ke špičce. Zvažte zda se právě Vám tato rychle návratná investice nevyplatí. Na to aby Vám odcházely komínem je Vašich peněz opravdu škoda. Užijte si příjemné zimní večery za Vašimi HOCO okny s tepelnou ochranou ve skle:

g - Wert = zisk solární energie

k - Wert = tepelná ztráta
Hluk a bezpečnost
Uživatelé HOCO oken mají tu výhodu, že již ve standartním provedení HOCO okna významně tlumí hluk z vnějšího prostředí (hlukový útlum 34dB). Způsobuje to promyšlená konstrukce okna, jejíž tvůrci nezapomněli na tento důležitý parametr. Pro místa s vysokým zatížením hlukem, jako je okolí rušných dopravních tepen, nebo letišť, má pro Vás HOCO připravena skla s hlukovým útlumem až do 51dB, která Vám umožní klidný spánek, případně koncentraci na práci i v tomto prostředí. Dokonce i další výbava oken, jako jsou rolety, větrací mřížky, plné výplně, dodává HOCO ve speciálních verzích s útlumem hluku.

Každých 5 minut se někdo někam vloupá. A to zpravidla nedostatečně zabezpečenými okny. Proto Vám nabízí HOCO možnost si zvýšenou bezpečnost oken zaplatit. Podle Vašich individuálních požadavků, nebo požadavků Vaší pojišťovny, nabízíme smysluplně odstupňovaný program pro integraci bezpečnostních komponent do oken. Protože již malý, ale jasný odpor na správném místě stačí k tomu, aby byl lupič odrazen, nabízí HOCO v oblasti zabezpečení oken vícestupňový program, od opravdu levného, ale spolehlivého zajištění hřibovými uzávěry, až po kompletně elektronicky zabezpečená okna. Součástí nabídky jsou samozřejmě i bezpečnostní dvojskla.


Okenní kování
Přirozeně většina bílých oken z plastu vypadá - bez ohledu na značku výrobce - na první pohled velmi podobně. Ale i u klasických bílých oken existují rozdíly v poměru cena / výkon, na které byste se měli soustředit. A může to být třeba v kování.

Rozhodně HOCO prodejce neuvedete do rozpaků dotazem na zábranu chybného otevření. Tato malá neviditelná součást kování se stará, hlavně u těžkých křídel, také o trvale bezporuchové a snadné zavírání. Plní současně 4 důležité funkce a patří ke standartu - v každém případě u HOCO.
Exklusivní okenní technika
Výroba a montáž skládacích, posuvných, posuvných a sklápěcích okenních a dveřních prvků, stejně tak jako velkoplošných zasklených prvků pro vestavbu do zimních zahrad byla vždy výsadou specialistů. HOCO pro Vás vyrobí kompletní balkonové nebo terasové stěny, přesně na míru a dle pravidel stavební statiky - perfektní ve funkci, padnoucí ve vzhledu. Speciální kování, robustní závěsy a vysoce kvalitní pojezdové mechanizmy zaručují lehký chod a tím i snadnou obsluhu po dlouhé roky.