Dveře HOCO


    Málokterý výrobek kupujete tak zřídka jako domovní dveře. Teprve poté, co si porovnáte Vaše zdroje informací a ujasníte si představu o vzhledu, materiálu , funkčnosti, bezpečnosti, hodnotě tepelného prostupu a dalších možnostech technického vybavení dveří, dáte svoji důvěru některému z dodavatelů. Obsáhlá nabídka HOCO dveří Vám může toto rozhodování velmi usnadnit a umožňuje Vám dokonce abyste si své dveře navrhli, nebo sestavili sami podle svých představ. Začnete volbou mezi plastovými, nebo hliníkovými rámy, stanovíte, jak komfortně mají být vaše dveře vybaveny. K tomu se váže i důležité téma bezpečosti proti vloupání. Zvolíte styl, barvu, design. Oblíbené HOCO dveře s příčkami umožňují realizovat prakticky každý Váš nápad. Dále můžete volit mezi elegantními a přitom odolnými výplněmi z plastu, nebo hliníku a výplněmi z litého hliníku. V nabídce HOCO najdete pro vstup do Vašeho domu také celoskleněné výplně se zajímavými vitrážemi a ornamentními skly, ozdobné mříže, stejně tak jako širokou nabídku madel, klik a dalšího příslušenství.


Profily
HOCO hlinkový profil - systém H 800
se již roky osvědčuje i v nejnáročnějších provozních podmínkách, vyznačuje se vysokou pevností, odolností proti korozi a promyšlenými detaily. Všechny části dveří jsou opticky navzájem sladěny. Robustní kování stavitelné ve třech směrech nese značku kvality RAL. Teplená ochrana je zajištěna dvojitým celoobvodovým těsněním a přerušeným tepelným mostem hliníkových profilů. HOCO systém H 800 spojuje funkčnost a krásu tvaru, a jsme si jisti, že nadchne i Vás.

HOCO plastový profil - systém H 600
je tvarově a barevně sladěn s plastovými HOCO okny. Pevnost a tuhost těchto dveří zajišťují robustní ocelové výztuhy tloušťky 3mm v tříkomorových profilech, které spolu s dvojitým celoobvodovým těsněním dokonale brání únikům tepla. Již základní provedení je vybaveno třízávorovým bezpečnostním zámkem. Bohatá zvláštní výbava umožňuje realizovat širokou škálu funkčních a vzhledových variant, přesně podle Vašich představ.

Profil H610 Profil H800Druhy a doplňky dveří
Dveřní výplně
Dveřní výplní můžete Vašim vstupním dveřím a tím i celému domu vtisknout Váš osobitý vkus. Široká nabídka HOCO výplní Vám v tom pomůže. Zahrnuje hotové výplně od vzhledu retro až po moderní design z plastu, hliníku, skla, doplněné ozdobnými rámečky, vitrážemi, mřížemi. K zvýšení pocitu bezpečí a uspokojení požadavků Vaší pojišťovny mohou být výplně doplněny kovovými vložkami a bezpečnostními skly.

Dveře s příčkami a poutci
Vchodové dveře HOCO můžete uspořádaním příček zcela přizpůsobit Vašemu vkusu. Vaší fantazii se nekladou téměř žádné meze. Vedle různých šířek příček, mohou být použity kosé, diagonální a dokonce i obloukové příčky. HOCO pracuje podle Vašich návrhů.

Madla
Velký výběr madel HOCO splní skutečně každé přání. Ať už mosazná tyčová madla, nebo madla z nerezu, či bezpečnostní soupravy klik pro každý požadavek na materiál, barvu, nebo styl, to vše naleznete v nabídce HOCO.

Dopisní schránky
Vhodnou dopisní schránku pro Vaše dveře můžete zvolit z velkého množství kombinací. Mluvítko, zvonková tlačítka a dopisní schránky budou integrovány do výplně Vašich dveří, nebo do bočního dílu.

Bezpečnost
Nemusíme Vám říkat jak nebezpečnou se doba stala. Ukážeme Vám raději, jaké účelné kroky můžete podniknout ve směru ochrany proti vloupání. Často stačí i malý odpor na správném místě, aby lupiče odradil. HOCO Vám nabízí celou řadu opatření k zabezpečení vchodových dveří osvědčených v praxi. Již základní provedení dveří splňuje většinu bezpečnostních standartů. Na přání Vaše, nebo Vaší pojišťovny, můžeme dveře vybavit tak, že učiní z Vašeho domu pevnost.

Kování
Již v základním provedení hliníkových dveří obdržíte od HOCO bez přípatku elektrického vrátného s ručním odjištěním včetně kabelu, u plastových dveří třízávorový zámek. Na přání můžeme dodat čtyř, nebo sedmizávorové zámky. V základní výbavě dveří jsou dvoudílné nerozebiratelné závěsy seřiditelné ve třech směrech, na přání dodáme třídílné závěsy a dveře vybavíme závorami na straně závěsů. Štíty klik, pokud nejsou z oceli, jsou vždy vybaveny kalenou ocelovou vložkou proti vylomení.......

Barevnost - dekorativnost
Hliníkové dveře lze realizovat prakticky v každé možné barvě, plastové dveře bílé, nebo v dekoru dřeva shodném s okny, což se týká i mnoha typů dveřních výplní.

Argumenty čiré jako sklo
Pro prosklené plochy Vašich vchodových dveří HOCO máte k dispozici přes 30 různých druhů ornamentních, zrcadlových a probarvených skel. Každé z nich láme, nebo odráží světlo jiným způsobem, s jinou průhledností a dotváří tak vzhled dveří. Všechna tato skla lze dodat se sníženým prostupem tepla, případně jako skla bezpečnostní.